AW18

SS18

AW17

PARA

SS17

PRVOTINY

POPTÁVKA

AW18

 

První pokus o nový koncept kolekce. Vyrobeny byly pouze vzorové či naše osobní kusy, další až po objendání v butiku Jakoby. Zajímavostí je kolaborace s ULTRAVAGANT, jejichž mikina teď aktuálně koluje Prahou. Pokud ji potkáte, neváhejte oslovit. Třeba bude zrovna v rukou někoho z nás. 

Shaun

Shaun

Shaun

Sebík

SS18

Sebík

Fišanda

Fišanda

Colin

Colin

Ultravagant

 

SS18

Kolekce SS18 byla vypuštěna do světa v rámci premiérového pop-upu v butiku Jakoby ve Veverkově ulici u Strossmayerova náměstí. Grafiku některých kusů připravoval Sebastiano Tomasso (ig: sixsixsixthsense), se kterým rádi spolupracujeme, protože Sebík je prostě král. Sloníka kreslila Sandrova malá sestřička Ena.

High Horse 

High Horse 

Sloník

Saint Malo

La Rochelle

AW17

 

Tuto kolekci jsme fotili ve spolupráci s Tomášem Hustolesem a modely Jurgenem a Korbinianem převážně v zastávkách Berlínského metra. Jedná se o první rozsáhlejší tvrobu, jak co do metráže látky tak i přístupu v pojetí kolekce. Považujeme jí za první pořádnou kolekci KNTR. Grafiky na kusech AW 2.0 a Mr. Kriss vypracoval Kristián Menza  (ig: mr.kriss). 

Stevie

Stevie

Oversized Knit

Oversized Knit

PM Print

MR. Kriss

AW 2.0

420 Combo

420 Combo

PARA

 

Doplňkový projekt Ondry Beneše, který měl zrovna volnější léto. Kolekce věnovaná československým parašutistům na počest úspěšné operace Anthropoid. Všechny kusy této kolekce nesou znáček malého padáčku spolu s památečním rokem 1942.

1942 Tee

1942 Tee

Swetee

Swetee

Swetee

1942 Shirt

SS17

 

Naše první kolekce obsahovala i několik zdařilých návrhů jako byla například mikina Black Velvet či tričko Storm, na jehož realizaci se poprvé podílel i Sebastiano Tomasso (ig: sixsixsixthsense).

Black Velvet

Black Velvet

Porn Tee

SF 80s

Pruhy

3/4 Sleeve

Hoodie

Left Hand Tee

Stormzy

PRVOTINY

 

Šedé variace 1 & 2

Šedé variace 1

Šedé variace 1 & 2

Šedé variace 2

Šedé variace 3

Šedé variace 3

 

POPTÁVKA

Zalíbilo se vám něco? Pokud ano, tak nás neváhejte kontaktovat skrze formulář níže. Vynasnažíme se sehnat původní materiály nebo vám nabídneme nejbližší možnou, mnohdy i lepší, alternativu. Těšíme se na vás!

  • Šedý Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon

© 2019 KNTR. Všechna práva vyhrazena. KNTR™ je registrovaná ochranná známka.

NOVINKY:

  • Šedý Facebook Icon
  • https://www.instagram.com/_kntr/